Chloropernazinum działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chloropernazinum działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chloropernazinum działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chloropernazinum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chloropernazinum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chloropernazinum działanie i stosowanie

Chloropernazinum działanie i stosowanie:

Neuroleptyk z grupy fenotiazyny z łańcuchem bocznym piperazyny w cząsteczce. Działanie psychodepresyjne i przeciwpsychotyczne polega na blokowaniu receptorów dopaminergicznych D2 w ośrodkach podkorowych mózgu, w podwzgórzu i układzie limbicznym. Działanie przeciwwymiotne jest związane z hamowaniem chemoreceptorów w pniu mózgu i hamowaniem nerwu błędnego w przewodzie pokarmowym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chloropernazinum działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Chloropernazinum?

Szukasz gdzie można kupić Chloropernazinum?

Oto lista aptek i sklepów z Chloropernazinum:

Cena Chloropernazinum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chloropernazinum?

Forum Chloropernazinum

Lista pytań na forum o Chloropernazinum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chloropernazinum działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *