Chloropernazinum dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chloropernazinum dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chloropernazinum dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chloropernazinum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chloropernazinum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chloropernazinum dawkowanie

Chloropernazinum dawkowanie:

Zapobieganie nudnościom i wymiotom: 2-3x/dobę 5-10 mg; w leczeniu nudności i wymiotów 20 mg, a po upływie 2 h kolejne 10 mg; zawroty głowy, zespół Maniere’a: 3x/dobę 5 mg, jeśli to konieczne, dawkę można zwiększyć do 30 mg/dobę; po kilkutygodniowym leczeniu można ją zmniejszyć do 5-10 mg/dobę. Leczenie lęku: początkowo 15-20 mg na dobę. W razie konieczności można dawkę zwiększyć do 40 mg na dobę w dawkach podzielonych. Pacjenci w podeszłym wieku powinni otrzymywać zmniejszone dawki leku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chloropernazinum dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Chloropernazinum?

Szukasz gdzie można kupić Chloropernazinum?

Oto lista aptek i sklepów z Chloropernazinum:

Cena Chloropernazinum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chloropernazinum?

Forum Chloropernazinum

Lista pytań na forum o Chloropernazinum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chloropernazinum dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *