Chlorochinaldin H przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorochinaldin H przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorochinaldin H przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorochinaldin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorochinaldin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorochinaldin H przeciwskazania

Chlorochinaldin H przeciwskazania:

Nadwrażliwość na hydrokortyzonu octan, chlorochinaldol, jak również na jego pochodne (np. kliochinol) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Nie stosować preparatu: w I trymestrze ciąży; u dzieci w wieku do 12 lat; w niewydolności wątroby lub nerek; w biegunkach niebakteryjnego pochodzenia; w wirusowych zakażeniach skóry; na gruźlicze lub kiłowe zmiany skórne; na głębokie i rozległe rany ropne; w dermatitis perioralis; w zarostowym zapaleniu naczyń; u pacjentów z chorobą Buergera z powodu zaburzeń troficznych i opóźnienia gojenia ran; profilaktycznie; długotrwale.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorochinaldin H przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Chlorochinaldin?

Szukasz gdzie można kupić Chlorochinaldin?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorochinaldin:

Cena Chlorochinaldin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorochinaldin?

Forum Chlorochinaldin

Lista pytań na forum o Chlorochinaldin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorochinaldin H przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *