Chlorchinaldin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorchinaldin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorchinaldin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorchinaldin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorchinaldin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorchinaldin działanie i stosowanie

Chlorchinaldin działanie i stosowanie:

Chlorchinaldol jest pochodną 8-hydroksychinoliny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwpierwotniakowym. Mechanizm działania chlorchinaldolu polega na chelatowaniu jonów metali – głównie żelaza znajdujących się na powierzchni patogennych mikroorganizmów, w wyniku czego następuje ich zniszczenie. Chlorchinaldol działa bakteriobójczo na bakterie Gram(+) i Gram(-), w tym na bakterie z rodzaju Salmonella, Shigella, Proteus vulgaris, Escherichia coli, jak również na Corynebacterium diphtheriae, Streptococcus pyogenes i Staphylococcus aureus. Ponadto chlorchinaldol działa grzybostatycznie na Candida albicans i pierwotniakobójczo.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorchinaldin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chlorchinaldin

Sprawdź komentarze opinie o Chlorchinaldin:

Gdzie kupić Chlorchinaldin?

Szukasz gdzie można kupić Chlorchinaldin?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorchinaldin:

Cena Chlorchinaldin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorchinaldin?

Forum Chlorchinaldin

Lista pytań na forum o Chlorchinaldin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorchinaldin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *