Chinoplus skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chinoplus skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chinoplus skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chinoplus. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chinoplus bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chinoplus skutki uboczne

Chinoplus skutki uboczne:

Wymienione poniżej działania niepożądane obserwowano w badaniach klinicznych produktu. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (rzadko) gorączka. Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt często) ból głowy, zawroty głowy; (rzadko) zaburzenia smaku. Zaburzenia psychiczne: (rzadko) zaburzenia snu, senność, dezorientacja. Zaburzenia ucha i błędnika: (rzadko) pogorszenie słuchu. Zaburzenia oka: (rzadko) przekrwienie gałki ocznej. Zaburzenia żołądka i jelit: (często – jedynie w leczeniu długotrwałym) bóle w nadbrzuszu, nudności; (niezbyt często) biegunka, bóle w nadbrzuszu, zapalenie żołądka, wymioty; (rzadko) bóle brzucha, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zapalenie kątów ust, niestrawność, wzdęcia, dyskomfort w jamie ustnej, kandydoza jamy ustnej, zapalenie języka, rozstrzeń żołądka. Częstość występowania bólów żołądka i nudności zwiększa się wraz z czasem trwania leczenia. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (rzadko) kurcze mięśni, rabdomioliza. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) świąd, wysypka skórna; (rzadko) wyprysk na twarzy, objawy fototoksyczności, pokrzywka. Zaburzenia naczyń: (rzadko) uderzenia gorąca. Badania diagnostyczne: (rzadko) zwiększenie aktywności GGTP i stężenia bilirubiny. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (niezbyt często) jadłowstręt. Następujące działania niepożądane obserwowano bardzo rzadko: reakcje anafilaktyczne i rzekomoanafilaktyczne, zespół Stevens-Johnsona, hipoglikemia, niedoczulica, polekowe zapalenie skóry. W trakcie leczenia produktem może także wystąpić bezobjawowa krystaluria bez zmiany stężenia kreatyniny, z zaburzeniami parametrów czynności wątroby i eozynofilią. W obserwowanych przypadkach zaburzenia te przebiegały bezobjawowo i były przemijające. Podczas stosowania produktu nie można wykluczyć wystąpienia działań niepożądanych lub zaburzeń wyników badań laboratoryjnych, które nie zostały wymienione powyżej, a które obserwowano u pacjentów otrzymujących inne chinolony. Dane pochodzące z monitorowania bezpieczeństwa stosowania produktu leczniczego po wprowadzeniu do obrotu zawierają pojedyncze doniesienia na temat schorzeń ścięgien.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chinoplus skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chinoplus

Sprawdź komentarze opinie o Chinoplus:

Gdzie kupić Chinoplus?

Szukasz gdzie można kupić Chinoplus?

Oto lista aptek i sklepów z Chinoplus:

Cena Chinoplus

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chinoplus?

Forum Chinoplus

Lista pytań na forum o Chinoplus:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chinoplus skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *