Chinoplus przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chinoplus przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chinoplus przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chinoplus. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chinoplus bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chinoplus przedawkowanie

Chinoplus przedawkowanie:

Doustne podanie prulifloksacyny w dawce jednorazowej do 5000 mg/kg mc. nie powodowało śmiertelności u samców i samic myszy, szczurów i psów. Brak danych dotyczących przedawkowania produktu u ludzi. Podczas testowania u zdrowych ochotników wykazano dobrą tolerancję produktu w dawce do 1200 mg/dobę podawanej przez 12 dni. W razie ostrego przedawkowania należy opróżnić żołądek (wywołać wymioty lub przeprowadzić płukanie żołądka), a następnie wdrożyć leczenie podtrzymujące i uważnie obserwować pacjenta.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chinoplus przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chinoplus

Sprawdź komentarze opinie o Chinoplus:

Gdzie kupić Chinoplus?

Szukasz gdzie można kupić Chinoplus?

Oto lista aptek i sklepów z Chinoplus:

Cena Chinoplus

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chinoplus?

Forum Chinoplus

Lista pytań na forum o Chinoplus:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chinoplus przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *