Cezera dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cezera dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cezera dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cezera. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cezera bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Cezera dawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Cezera

Sprawdź komentarze opinie o Cezera:

Ocena średnia Cezera:

Cezera otrzymał ocenę średnią: 4,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 12 opinii

Gdzie kupić Cezera?

Szukasz gdzie można kupić Cezera?

Oto lista aptek i sklepów z Cezera:

Cena Cezera

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cezera?

Forum Cezera

Lista pytań na forum o Cezera:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Cezera dawkowanie

Cezera dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku 12 lat i powyżej: zalecana dawka leku wynosi 5 mg/dobę. Pacjenci w podeszłym wieku: u pacjentów w podeszłym wieku z zaburzeniami czynności nerek o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego, zalecane jest dostosowanie dawki. Dzieci 6-12 lat: zalecana dawka wynosi 5 mg/dobę. U dzieci w wieku 2-6 lat nie jest możliwe dostosowanie dawki leku w postaci tabl. powl. W tej grupie wiekowej zaleca się stosowanie preparatów lewocetyryzyny w postaciach farmaceutycznych przeznaczonych dla dzieci. Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek: odstępy czasu pomiędzy kolejnymi dawkami muszą być dostosowane indywidualnie, w zależności od stopnia wydolności nerek. Dostosowanie dawkowania u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek: prawidłowa czynność (80 ml/min) 1 tabl. raz/dobę łagodne zaburzenia (50-79 ml/min) 1 tabl. raz/dobę umiarkowane zaburzenia (30-49 ml/min) 1 tabl. co 2 dni ciężkie zaburzenia (<30 ml/min) 1 tabl. co 3 dni schyłkowa niewydolność nerek - pacjenci dializowani (<10 ml/min) stosowanie przeciwwskazane. U dzieci z zaburzeniami czynności nerek, dawkę należy ustalać indywidualnie na podstawie wartości klirensu nerkowego oraz mc. Brak szczegółowych danych dotyczących stosowania u dzieci z zaburzeniami czynności nerek. U pacjentów wyłącznie z zaburzeniami czynności wątroby zmiana dawkowania nie jest konieczna. Dostosowanie dawkowania jest zalecane u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby i nerek. Czas trwania leczenia: okresowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (objawy występujące <4 dni w tyg. lub utrzymujące się przez okres krótszy niż 4 tyg.) należy leczyć w zależności od przebiegu choroby, leczenie można przerwać od razu po ustąpieniu objawów i wznowić w razie ponownego ich wystąpienia. Obecnie dostępne badania kliniczne z zastosowaniem związku racemicznego cetyryzyny dotyczą okresu do 1 roku w leczeniu przewlekłej pokrzywki i przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cezera dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cezera dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *