Ceuronex skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceuronex skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceuronex skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceuronex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceuronex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceuronex skutki uboczne

Ceuronex skutki uboczne:

Działania niepożądane zgłaszane często i niezbyt często ustalono głównie na podstawie danych o bezpieczeństwie z badań klinicznych, przy czym podane częstości występowania określano na podstawie porównań do placebo. Działania niepożądane zgłaszane rzadko i bardzo rzadko określono głównie na podstawie danych postmarketingowych i odnoszą się one raczej do wskaźnika zgłaszania niż rzeczywistej częstości występowania. Zaburzenia psychiczne: (często) omamy, splątanie; (niezbyt często) zwiększenie libido, reakcje psychotyczne (inne niż omamy), w tym majaczenie, złudzenia i paranoja. U pacjentów z chorobą Parkinsona leczoną agonistami dopaminy, w tym ropinirolem, zwłaszcza w dużych dawkach, stwierdzano objawy patologicznej skłonności do hazardu, zwiększenia libido i nadaktywności seksualnej, na ogół przemijające po zmniejszeniu dawki lub przerwaniu leczenia. Zaburzenia układu nerwowego: (bardzo często) senność, omdlenia, dyskinezy; (często) zawroty głowy; (niezbyt często) niepohamowana senność w ciągu dnia, nagle napady snu. Stosowanie ropinirolu jest związane z występowaniem senności i niezbyt często z niepohamowaną sennością w ciągu dnia i nagłymi napadami snu. Zaburzenia naczyń: (niezbyt często) niedociśnienie, niedociśnienie ortostatyczne (niedociśnienie lub niedociśnienie ortostatyczne rzadko mają charakter ciężki). Zaburzeniu żołądka i jelit: (bardzo często) nudności; (często) ból brzucha, wymioty, zgaga. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (bardzo rzadko) reakcje wątrobowe, głównie zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (często) obrzęk nóg. Szczegóły – patrz ChPL.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceuronex skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ceuronex?

Szukasz gdzie można kupić Ceuronex?

Oto lista aptek i sklepów z Ceuronex:

Cena Ceuronex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceuronex?

Forum Ceuronex

Lista pytań na forum o Ceuronex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceuronex skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *