Cetraxal skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cetraxal skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cetraxal skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cetraxal. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cetraxal bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cetraxal skutki uboczne

Cetraxal skutki uboczne:

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane obejmują: swędzenia ucha występujące u 0,9% pacjentów leczonych za pomocą cyprofloksacyny, a także bóle głowy i ból w miejscu zastosowania produktu, obydwa występujące u ok. 0,6% pacjentów. Zaburzenia ucha i błędnika: (niezbyt często) swędzenie ucha, brzęczenie w uszach. Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt często) zawroty głowy, ból głowy. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) zapalenie skóry. Zaburzenia ogólne i stany u miejscu podania: (niezbyt często) ból w miejscu zastosowania produktu. Przy miejscowym zastosowaniu fluorochinolonów bardzo rzadko występują: (ogólna) wysypka, toksyczne martwicze oddzielanie się naskórka, złuszczające zapalenie skóry, zespół Stevens-Johnsona, a także pokrzywka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cetraxal skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cetraxal?

Szukasz gdzie można kupić Cetraxal?

Oto lista aptek i sklepów z Cetraxal:

Cena Cetraxal

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cetraxal?

Forum Cetraxal

Lista pytań na forum o Cetraxal:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o Cetraxal skutki uboczne (1)

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cetraxal skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *