Cetirizine Genoptim dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cetirizine Genoptim dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cetirizine Genoptim dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cetirizine. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cetirizine bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cetirizine Genoptim dawkowanie

Cetirizine Genoptim dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabl./dobę. Dzieci w zależności od wieku i masy ciała: dzieci w wieku 4-6 lat (lub o mc poniżej 30 kg): pół tabl. (5 mg) raz/dobę. Dzieci 6-12 lat (lub o mc powyżej 30 kg): 1 tabl. (10 mg) raz/dobę. U pacjentów z niewydolnością nerek i wątroby należy dawkę zmniejszyć o połowę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cetirizine Genoptim dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cetirizine?

Szukasz gdzie można kupić Cetirizine?

Oto lista aptek i sklepów z Cetirizine:

Cena Cetirizine

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cetirizine?

Forum Cetirizine

Lista pytań na forum o Cetirizine:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cetirizine Genoptim dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *