Cetigran skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cetigran skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cetigran skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cetigran. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cetigran bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cetigran skutki uboczne

Cetigran skutki uboczne:

Bardzo rzadko mogą wystąpić: bóle i zawroty głowy, senność, uczucie zmęczenia, uspokojenie, suchość w ustach, podrażnienie gardła, kaszel, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Zanotowano także objawy nadwrażliwości takie jak: reakcje skórne i obrzęk naczynioruchowy, rzadko zaburzenia testów czynnościowych wątroby (ustępujące samoistnie po odstawieniu leku). U dzieci może wystąpić reakcja paradoksalna w postaci nadmiernego pobudzenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cetigran skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cetigran?

Szukasz gdzie można kupić Cetigran?

Oto lista aptek i sklepów z Cetigran:

Cena Cetigran

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cetigran?

Forum Cetigran

Lista pytań na forum o Cetigran:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cetigran skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *