Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cetaphil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cetaphil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie

Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie:

Specjalistyczny dermokosmetyk, intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy. Jego 24-godz. działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Zawiera unikalny kompleks ERC – pięć kluczowych składników, które zapewniają skórze ochronę i prawidłowe nawilżenie: PCA – to składnik, który występuje naturalnie w skórze i wchodzi w skład tzw. Naturalnego Czynnika Nawilżającego. Jego rola polega na wiązaniu cząsteczek wody i utrzymywaniu stałego poziomu nawilżenia skóry. Masło Shea oraz olej z orzechów makadamia – uzupełniają lipidy, zmiękczają skórę i łagodzą podrażnienia. Pantenol – łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka. Silikony – chronią naturalny płaszcz lipidowy. Nie zawiera substancji drażniących i alergizujących. Lekka konsystencja kremu sprawia, że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Dzięki swoim szczególnym właściwościom preparat został 3-krotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej. Seria Cetaphil otrzymała również godło Odkrycie Roku ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2011.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cetaphil?

Szukasz gdzie można kupić Cetaphil?

Oto lista aptek i sklepów z Cetaphil:

Cena Cetaphil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cetaphil?

Forum Cetaphil

Lista pytań na forum o Cetaphil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cetaphil DA Ultra działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *