Cerugrip dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cerugrip dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cerugrip dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cerugrip. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cerugrip bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cerugrip dawkowanie

Cerugrip dawkowanie:

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie, 2 tabl. 3-4x/dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 8 tabl./dobę (odpowiadającej 2600 mg paracetamolu, 240 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 80 mg dekstrometorfanu bromowodorku). Dzieci 6-12 lat: doustnie, 1 tabl. 3-4x/dobę. Nie należy stosować dawki większej niż 4 tabl./dobę (odpowiadającej 1300 mg paracetamolu, 120 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 40 mg dekstrometorfanu bromowodorku). Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cerugrip dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cerugrip

Sprawdź komentarze opinie o Cerugrip:

Gdzie kupić Cerugrip?

Szukasz gdzie można kupić Cerugrip?

Oto lista aptek i sklepów z Cerugrip:

Cena Cerugrip

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cerugrip?

Forum Cerugrip

Lista pytań na forum o Cerugrip:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cerugrip dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *