Cerezyme działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cerezyme działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cerezyme działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cerezyme. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cerezyme bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cerezyme działanie i stosowanie

Cerezyme działanie i stosowanie:

Imigluceraza (rekombinowana β-glukocerebrozydaza ukierunkowana na makrofagi) jest enzymem katalizującym hydrolizę glikolipidu – glukocerebrozydu – do glukozy i ceramidu. Niedobór jej aktywności występuje w chorobie Gauchera, czego następstwem jest gromadzenie się glukocerebrozydu w makrofagach tkankowych, tzw. komórkach Gauchera. Prowadzi to do postępującego powiększenia wątroby i śledziony, ciężkiej niedokrwistości i małopłytkowości oraz powikłań w układzie kostnym. Dożylne podanie leku pozwala osiągnąć stan równowagi aktywności enzymatycznej w ciągu 30 min. T0,5 wynosi 3,6-10,4 min.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cerezyme działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cerezyme?

Szukasz gdzie można kupić Cerezyme?

Oto lista aptek i sklepów z Cerezyme:

Cena Cerezyme

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cerezyme?

Forum Cerezyme

Lista pytań na forum o Cerezyme:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cerezyme działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *