Cerebrolysin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cerebrolysin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cerebrolysin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cerebrolysin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cerebrolysin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cerebrolysin skutki uboczne

Cerebrolysin skutki uboczne:

Przy zbyt szybkim podaniu może wystąpić uczucie gorąca, zawroty głowy, w pojedynczych przypadkach kołatanie serca. Rzadko mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (utrata apetytu, nudności, wymioty, biegunka). Obserwowano skórne reakcje nadwrażliwości (rumień, świąd). Sporadycznie opisywano niepokój, zachowanie agresywne, zaburzenia świadomości.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cerebrolysin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cerebrolysin?

Szukasz gdzie można kupić Cerebrolysin?

Oto lista aptek i sklepów z Cerebrolysin:

Cena Cerebrolysin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cerebrolysin?

Forum Cerebrolysin

Lista pytań na forum o Cerebrolysin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cerebrolysin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *