Cerdelga skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cerdelga skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cerdelga skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cerdelga. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cerdelga bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.





Ulotka o Cerdelga skutki uboczne

Cerdelga skutki uboczne:

Większość działań niepożądanych ma nasilenie łagodne i przemijający charakter. Najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym po zastosowaniu produktu leczniczego była biegunka (ok. 6% pacjentów). Mniej niż 2% pacjentów przyjmujących produkt leczniczy przerwało leczenie na stałe z powodu jakiegokolwiek działania niepożądanego. Najczęściej zgłaszanym ciężkim działaniem niepożądanym w badaniach klinicznych było omdlenie (0,76%). Wszystkie zdarzenia były związane z czynnikami ryzyka predysponującymi do takich zdarzeń i wydawały się mieć mechanizm wazowagalny. Żadne z tych działań nie doprowadziło do przerwania udziału w badaniu. Zaburzenia układu nerwowego: (często) ból głowy. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności, biegunka, ból brzucha, wzdęcia. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (często) artralgia. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (często) zmęczenie.





Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cerdelga skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cerdelga?

Szukasz gdzie można kupić Cerdelga?

Oto lista aptek i sklepów z Cerdelga:

Cena Cerdelga

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cerdelga?

Forum Cerdelga

Lista pytań na forum o Cerdelga:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cerdelga skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *