Cerdelga dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cerdelga dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cerdelga dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cerdelga. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cerdelga bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cerdelga dawkowanie

Cerdelga dawkowanie:

Leczenie produktem leczniczym powinno być rozpoczynane i nadzorowane przez lekarza posiadającego doświadczenie w leczeniu choroby Gauchera. U pacjentów ze średnim (IM) i szybkim metabolizmem (EM) zalecana dawka eliglustatu to 84 mg 2x/dobę. U pacjentów ze słabym metabolizmem (PM) zalecana dawka eliglustatu to 84 mg raz/dobę. W przypadku pominięcia dawki, należy przyjąć przepisaną dawkę w porze przewidzianej na kolejną dawkę; nie należy podwajać kolejnej dawki. Osoby o ultraszybkim (URM, ang. ultra-rapid metaboliser) lub nieokreślonym metabolizmie z udziałem izoenzymu CYP2D6: produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów z ultraszybkim (URM) lub nieokreślonym metabolizmem z udziałem izoenzymu CYP2D6. Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby: produktu leczniczego nie badano u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby. Z tego względu nie można zalecić żadnego dawkowania. Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek: produktu leczniczego nie badano u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek. Z tego względu nie można zalecić żadnego dawkowania. Pacjenci w podeszłym wieku: do badań klinicznych włączono ograniczoną liczbę pacjentów w wieku 65 lat lub starszych. Nie stwierdzono klinicznie istotnych różnic w profilu bezpieczeństwa i skuteczności produktu leczniczego u pacjentów w podeszłym wieku w porównaniu z pacjentami młodszymi. Dzieci i młodzież: nie określono dotychczas bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności produktu leczniczego u dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat. Nie ma dostępnych danych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cerdelga dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cerdelga?

Szukasz gdzie można kupić Cerdelga?

Oto lista aptek i sklepów z Cerdelga:

Cena Cerdelga

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cerdelga?

Forum Cerdelga

Lista pytań na forum o Cerdelga:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cerdelga dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *