Celsentri skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celsentri skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celsentri skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celsentri. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celsentri bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celsentri skutki uboczne

Celsentri skutki uboczne:

Profil bezpieczeństwa produktu określono na podstawie danych uzyskanych od 1374 pacjentów zakażonych wirusem HIV-1, którzy otrzymali co najmniej jedną dawkę tego produktu podczas badań klinicznych fazy 2b/3. Liczba ta obejmuje 426 pacjentów poddawanych wcześniejszemu leczeniu i 360 nieleczonych dotychczas pacjentów, którzy otrzymywali dawkę zalecaną 300 mg 2x/dobę oraz 588 pacjentów zarówno uprzednio leczonych jak i nieleczonych, którzy otrzymywali dawkę300 mg raz/dobę. Ocena zdarzeń niepożądanych związanych z leczeniem została przeprowadzona na podstawie danych z dwóch badań fazy 2b/3 przeprowadzonych u dorosłych pacjentów poddanych wcześniejszemu leczeniu (MOTIVATE 1 i MOTIVATE 2) oraz jednego badania przeprowadzonego u pacjentów dotychczas nieleczonych (MERIT), zakażonych CCR5-tropowym wirusem HIV-1. Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi w badaniach fazy 2b/3 były: nudności, biegunka, zmęczenie i bóle głowy. Wymienione działania niepożądane występowały często (≥1/100 do

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celsentri skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Celsentri?

Szukasz gdzie można kupić Celsentri?

Oto lista aptek i sklepów z Celsentri:

Cena Celsentri

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celsentri?

Forum Celsentri

Lista pytań na forum o Celsentri:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celsentri skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *