Celsentri przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celsentri przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celsentri przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celsentri. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celsentri bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celsentri przedawkowanie

Celsentri przedawkowanie:

Największa dawka podawana w badaniach klinicznych wynosiła 1200 mg. Działaniem niepożądanym ograniczającym zwiększanie dawki było niedociśnienie ortostatyczne. Wydłużenie odstępu QT było obserwowane u psów i małp przy stężeniach w osoczu odpowiednio 6- i 12-krotnie większych od wartości oczekiwanych u ludzi po podaniu zalecanej dawki maksymalnej (300 mg 2x/dobę). Jednak w badaniach klinicznych 3 fazy z zastosowaniem zalecanej dawki marawiroku nie obserwowano klinicznie istotnego wydłużenia odstępu QT w porównaniu do stosowania samego OBT, podobnie jak w swoistym badaniu farmakokinetycznym oceniającym możliwość wydłużenia odstępu QT pod wpływem produktu. Brak swoistej odtrutki w przypadku przedawkowania produktu. Leczenie przedawkowania powinno polegać na ogólnym postępowaniu podtrzymującym, w tym dopilnowanie, aby pacjent leżał na plecach, starannej ocenie parametrów życiowych, ciśnienia tętniczego i zapisu EKG. Jeśli wskazane jest usunięcie niewchłoniętego, czynnego marawiroku, należy wywołać wymioty lub zastosować płukanie żołądka. Podanie węgla aktywowanego może pomóc w usunięciu niewchłoniętej substancji czynnej. Ponieważ marawirok wiąże się z białkami w stopniu umiarkowanym, dializa może być korzystnym sposobem usuwania leku z organizmu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celsentri przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Celsentri?

Szukasz gdzie można kupić Celsentri?

Oto lista aptek i sklepów z Celsentri:

Cena Celsentri

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celsentri?

Forum Celsentri

Lista pytań na forum o Celsentri:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celsentri przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *