Celomix 15 mg skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celomix 15 mg skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celomix 15 mg skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celomix. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celomix bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celomix 15 mg skutki uboczne

Celomix 15 mg skutki uboczne:

Układ pokarmowy: niestrawność (lub dolegliwości dyspeptyczne), bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia z oddawaniem wiatrów, biegunka, zapalenie jamy ustnej, zapalenie przełyku. Rzadziej wystąpić może wrzód trawienny, perforacja lub krwawienie z przewodu pokarmowego, które mogą mieć ciężki przebieg. Układ krwiotwórczy: u pacjentów otrzymujących meloksykam informowano o zaburzeniach obrazu morfologicznego krwi, niedokrwistości, leukopenii i trombocytopenii. W niektórych przypadkach przypisywano to leczeniu. Wydaje się, że jednoczesne podawanie leku o możliwym działaniu szkodliwym na szpik kostny (szczególnie metotreksatu) jest czynnikiem sprzyjającym wystąpieniu cytopenii. Informowano o jednym przypadku agranulocytozy u pacjenta leczonego meloksykamem i metotreksatem. Reakcje nadwrażliwości: ogólne: w sporadycznych przypadkach informowano o reakcjach anafilaktycznych/rzekomoanafilaktycznych i obrzęku naczynioruchowym. Odczyny skórne: świąd, wysypka, pokrzywka, reakcje nadwrażliwości na światło słoneczne. W bardzo rzadkich przypadkach wystąpić mogą zmiany pęcherzowe, takie jak rumień wielopostaciowy, zespół Stevens-Johnsona oraz martwica toksyczno-rozpływna naskórka. Układ oddechowy: u pojedynczych pacjentów uczulonych na kwas acetylosalicylowy lub inne NLPZ informowano o wystąpieniu napadów astmy. Ośrodkowy układ nerwowy: możliwość wystąpienia zawrotów głowy o różnym nasileniu, bólu głowy, szumów usznych oraz senności. Układ krążenia: w czasie leczenia mogą wystąpić obrzęki, obrzęki kończyn dolnych, kołatanie serca oraz zaczerwienienie twarzy z uczuciem gorąca. Układ moczowo-płciowy: możliwość odchyleń od normy w badaniach laboratoryjnych czynności nerek (np. zwiększone stężenie kreatyniny lub mocznika). Wątroba: przemijające odchylenia od normy w badaniach czynnościowych wątroby (np. zwiększenie aktywności aminotransferaz lub stężenia bilirubiny); w sporadycznych przypadkach informowano o wystąpieniu zapalenia wątroby.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celomix 15 mg skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Celomix?

Szukasz gdzie można kupić Celomix?

Oto lista aptek i sklepów z Celomix:

Cena Celomix

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celomix?

Forum Celomix

Lista pytań na forum o Celomix:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celomix 15 mg skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *