Celomix 15 mg działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celomix 15 mg działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celomix 15 mg działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celomix. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celomix bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celomix 15 mg działanie i stosowanie

Celomix 15 mg działanie i stosowanie:

Meloksykam należy do grupy NLPZ, zawierających układ kwasu enolowego, o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Działanie leku polega na względnym, selektywnym hamowaniu cyklooksygenazy COX-2, enzymu mającego istotne znaczenie w powstawaniu procesów zapalnych. W porównaniu z innymi NLPZ meloksykam tylko w niewielkim stopniu hamuje cyklooksygenazę COX-1, która jest enzymem syntetyzującym prostaglandyny biorące udział w ochronie śluzówki żołądka, ochronie nerek oraz wpływające na prawidłową krzepliwość krwi (IC50 COX-2/COX-2 dla meloksykamu wynosi 0,8 w nieuszkodzonych komórkach). Dzięki temu lek wykazuje korzystny profil terapeutyczny i rzadziej wywołuje objawy niepożądane ze strony przewodu pokarmowego i nerek.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celomix 15 mg działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Celomix?

Szukasz gdzie można kupić Celomix?

Oto lista aptek i sklepów z Celomix:

Cena Celomix

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celomix?

Forum Celomix

Lista pytań na forum o Celomix:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celomix 15 mg działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *