Celiprolol Vitabalans dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celiprolol Vitabalans dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celiprolol Vitabalans dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celiprolol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celiprolol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celiprolol Vitabalans dawkowanie

Celiprolol Vitabalans dawkowanie:

Nadciśnienie. Dawka początkowa to 200 mg przyjmowane raz dziennie. Jeśli odpowiedź na leczenie jest niewystarczająca, dawka może zostać zwiększona do 400 mg przyjmowanych raz dziennie, po okresie 2-4 tyg. Ciśnienie krwi może obniżać się stopniowo a osiągniecie oczekiwanych wartości może zająć kilka tyg. Stabilna dławica piersiowa. Zalecana dzienna dawka to 200 mg. Jeśli jest taka potrzeba, dawka może zostać zwiększona do 400 mg/dobę, po okresie 2-4 tyg. U pacjentów z chorobami układu krążenia zaleca się stopniowe odstawianie leku przez 1-2 tyg. Nagłe zaprzestanie stosowania leku może powodować zaburzenia serca, szczególnie u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca. Dostępne są jedynie ograniczone dane dotyczące stosowania leku u pacjentów w podeszłym wieku. Należy zachować ostrożność stosujące lek u pacjentów w tej grupie wiekowej. Lek nie jest wskazany do stosowania u dzieci. Zwykle nie jest konieczne zmniejszanie dawki u pacjentów z łagodną niewydolnością nerek. Lek powinien być stosowany z zachowaniem ostrożności u pacjentów, u których klirens kreatyniny wynosi 15-40 ml/min a dawka powinna zostać zmniejszona do 100 mg raz/dobę. Lek jest przeciwwskazany u pacjentów z klirensem kreatyniny

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celiprolol Vitabalans dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Celiprolol

Sprawdź komentarze opinie o Celiprolol:

Gdzie kupić Celiprolol?

Szukasz gdzie można kupić Celiprolol?

Oto lista aptek i sklepów z Celiprolol:

Cena Celiprolol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celiprolol?

Forum Celiprolol

Lista pytań na forum o Celiprolol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celiprolol Vitabalans dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *