Celebrex™ przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Celebrex™ przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Celebrex™ przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Celebrex™. Pamiętaj również sprawdzić ceny Celebrex™ bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Celebrex™ przeciwskazania

Celebrex™ przeciwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu, sulfonamidy. Ciąża i laktacja. Nie należy stosować u pacjentów z napadami astmy, ostrym nieżytem nosa, polipami nosa, obrzękiem naczynioruchowym, pokrzywką lub inną reakcją alergiczną po zażyciu kwasu acetylosalicylowego lub niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w wywiadzie. Czynny wrzód trawienny lub krwawienie z przewodu pokarmowego. Zapalna choroba jelit. Ciężka zastoinowa niewydolność serca. Ciężka niewydolność wątroby (stężenie albumin w surowicy 10). Nie stosować u pacjentów z klirensem kreatyniny

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Celebrex™ przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Celebrex™?

Szukasz gdzie można kupić Celebrex™?

Oto lista aptek i sklepów z Celebrex™:

Cena Celebrex™

Chcesz poznać szczegółowe ceny Celebrex™?

Forum Celebrex™

Lista pytań na forum o Celebrex™:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Celebrex™ przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *