Ceftriaxone Actavis przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceftriaxone Actavis przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceftriaxone Actavis przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceftriaxone. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceftriaxone bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceftriaxone Actavis przeciwskazania

Ceftriaxone Actavis przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną, inne cefalosporyny lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Przebyte reakcje nadwrażliwości typu natychmiastowego i/lub o ciężkim przebiegu występujące po penicylinach lub innych β-laktamowych produktach leczniczych. Ceftriakson jest przeciwwskazany: u wcześniaków aż do skorygowanego wieku 41 tyg. życia (tyg. ciąży + tyg. życia), u noworodków urodzonych o czasie (aż do 28. dnia życia): z żółtaczką lub z niedoborem albumin we krwi, lub z kwasicą, ponieważ w tych warunkach prawdopodobne jest zaburzenie wiązania się bilirubiny, jeśli jest (lub oczekuje się, że może być) konieczne leczenie dożylne wapniem lub podawanie inf. zawierających wapń, z powodu ryzyka wytrącania ceftriaksonu z wapniem. Wstrzykiwanie domięśniowe produktu leczniczego jest przeciwwskazane: u małych dzieci w wieku >2 lat, podczas ciąży i karmienia piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceftriaxone Actavis przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ceftriaxone?

Szukasz gdzie można kupić Ceftriaxone?

Oto lista aptek i sklepów z Ceftriaxone:

Cena Ceftriaxone

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceftriaxone?

Forum Ceftriaxone

Lista pytań na forum o Ceftriaxone:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceftriaxone Actavis przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *