Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceftriaxon-MIP. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceftriaxon-MIP bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie

Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 rż. domięśniowo (z lidokainą) lub dożylnie zazwyczaj 1-2 g raz/dobę (w ciężkich zakażeniach dawkę dobową można zwiększyć do 4 g); w ostrej niepowikłanej rzeżączce domięśniowo 250 mg w dawce jednorazowej; w późnej boreliozie dożylnie 2 g raz/dobę. W profilaktyce zakażeń w okresie okołooperacyjnym dożylnie lub domięśniowo 1 g na 30-90 min. przed zabiegiem. U pacjentów z niewydolnością nerek (klirens kreatyniny

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ceftriaxon-MIP

Sprawdź komentarze opinie o Ceftriaxon-MIP:

Gdzie kupić Ceftriaxon-MIP?

Szukasz gdzie można kupić Ceftriaxon-MIP?

Oto lista aptek i sklepów z Ceftriaxon-MIP:

Cena Ceftriaxon-MIP

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceftriaxon-MIP?

Forum Ceftriaxon-MIP

Lista pytań na forum o Ceftriaxon-MIP:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceftriaxon-MIP i.v. 2 g dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *