Ceftriaxon Kabi przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceftriaxon Kabi przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceftriaxon Kabi przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceftriaxon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceftriaxon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceftriaxon Kabi przeciwskazania

Ceftriaxon Kabi przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną – ceftriakson lub na inne cefalosporyny. Przebyte reakcje nadwrażliwości typu natychmiastowego i/lub o ciężkim przebiegu, występujące po penicylinach lub innych β-laktamowych produktach leczniczych. Ceftriakson jest przeciwwskazany: u wcześniaków aż do skorygowanego wieku 41 tyg. życia (tyg. ciąży + tyg. życia), u noworodków urodzonych o czasie (aż do 28. dnia życia): z żółtaczką lub z niedoborem albumin we krwi lub z kwasicą, ponieważ w tych warunkach prawdopodobne jest zaburzenie wiązania się bilirubiny, jeśli jest (lub może być) konieczne leczenie dożylne wapniem lub podawanie inf. zawierających wapń, ponieważ ceftriakson może wytrącać się z wapniem.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceftriaxon Kabi przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ceftriaxon

Sprawdź komentarze opinie o Ceftriaxon:

Gdzie kupić Ceftriaxon?

Szukasz gdzie można kupić Ceftriaxon?

Oto lista aptek i sklepów z Ceftriaxon:

Cena Ceftriaxon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceftriaxon?

Forum Ceftriaxon

Lista pytań na forum o Ceftriaxon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceftriaxon Kabi przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *