Cefotaxim-MIP dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefotaxim-MIP dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefotaxim-MIP dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefotaxim-MIP. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefotaxim-MIP bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefotaxim-MIP dawkowanie

Cefotaxim-MIP dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 rż. domięśniowo lub dożylnie zazwyczaj 0,5-1 g co 12 h; w zakażeniach niepowikłanych: 1 g co 12 h; w zakażeniach o przebiegu od umiarkowanego do ciężkiego: 1-2 g co 8 h; w zakażeniach ciężkich (m.in. w posocznicy) dożylnie 2 g co 6-8 h; w zakażeniach zagrażających życiu: dożylnie 2 g co 4 h. W rzeżączce jednorazowo domięśniowo: 0,5 g (u kobiet) lub 1 g (w rzeżączce odbytnicy u mężczyzn). W profilaktyce zakażeń w okresie okołooperacyjnym domięśniowo lub dożylnie 1 g na 30-90 min. przed zabiegiem. W ciężkiej niewydolności nerek pacjentom z klirensem kreatyniny Uwaga. Dawkę dobową nieprzekraczającą 6 g podaje się w co najmniej 2 dawkach jednorazowych; dawki większe – w 3-4 dawkach jednorazowych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefotaxim-MIP dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cefotaxim-MIP

Sprawdź komentarze opinie o Cefotaxim-MIP:

Gdzie kupić Cefotaxim-MIP?

Szukasz gdzie można kupić Cefotaxim-MIP?

Oto lista aptek i sklepów z Cefotaxim-MIP:

Cena Cefotaxim-MIP

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefotaxim-MIP?

Forum Cefotaxim-MIP

Lista pytań na forum o Cefotaxim-MIP:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefotaxim-MIP dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *