Cefobid skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefobid skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefobid skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefobid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefobid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefobid skutki uboczne

Cefobid skutki uboczne:

Rumień, pokrzywka, świąd, gorączka polekowa, zaburzenia krzepnięcia krwi, nudności, wymioty, biegunka, niekiedy rzekomobłoniaste zapalenie jelit, zaburzenia hematologiczne, zwiększenie aktywności aminotransferaz i fosfatazy zasadowej w krwi, bolesność po domięśniowym podaniu i zakrzepowe zapalenie żyły po podaniu dożylnym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefobid skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cefobid

Sprawdź komentarze opinie o Cefobid:

Gdzie kupić Cefobid?

Szukasz gdzie można kupić Cefobid?

Oto lista aptek i sklepów z Cefobid:

Cena Cefobid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefobid?

Forum Cefobid

Lista pytań na forum o Cefobid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefobid skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *