Cefobid dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefobid dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefobid dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefobid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefobid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefobid dawkowanie

Cefobid dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 rż. domięśniowo lub dożylnie 1-2 g co 12 h; w ciężkich zakażeniach 8-12 g na 24 h w 2-4 dawkach. W rzeżączce domięśniowo 0,5 g jednorazowo. Dzieci 2 mż. do 12 rż. domięśniowo lub dożylnie 50-200 mg/kg mc. na 24 h w 2 dawkach.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefobid dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cefobid

Sprawdź komentarze opinie o Cefobid:

Gdzie kupić Cefobid?

Szukasz gdzie można kupić Cefobid?

Oto lista aptek i sklepów z Cefobid:

Cena Cefobid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefobid?

Forum Cefobid

Lista pytań na forum o Cefobid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefobid dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *