Cefalgin przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefalgin przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefalgin przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefalgin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefalgin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefalgin przeciwskazania

Cefalgin przeciwskazania:

Nadwrażliwość na paracetamol, kofeinę lub ASA lub którykolwiek składnik preparatu. Nadwrażliwość na pirazolony lub pochodne tych związków (fenazon, propyfenazon, aminofenazon, fenylobutazon, metamizol). Ciężka niewydolność wątroby i/lub nerek. Zmiany w obrazie krwi obwodowej jak niedokrwistość, leukopenia, agranulocytoza. Wrodzony niedobór dehydrogenezy glukozo-6-fosforanowej. Nadciśnienie tętnicze. Choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy. Ostra porfiria wątrobowa. Choroba alkoholowa.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefalgin przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cefalgin?

Szukasz gdzie można kupić Cefalgin?

Oto lista aptek i sklepów z Cefalgin:

Cena Cefalgin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefalgin?

Forum Cefalgin

Lista pytań na forum o Cefalgin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefalgin przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *