Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefaleksyna. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefaleksyna bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie

Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie:

Lek przeciwbakteryjny do stosowania ogólnego, antybiotyk β-łaktamowy, cefalosporyna jest półsyntetyczną cefalosporyna I generacji, o szerokim zakresie aktywności przeciwbakteryjnej. Jest pochodną kwasu 7-amino-cefalosporanowego -antybiotykiem przeznaczonym do stosowania doustnego. Jest to jednowodny kwas 7-(D-α-amino-α-fenyl-acetamido)-3-metyl-3-cefem-4-karboksylowy. Jest antybiotykiem bakteriobójczym. Mechanizm działania leku polega na hamowaniu syntezy ściany komórki bakteryjnej przez blokowanie transpeptydazy katalizującej syntezę peptydowych mostków krzyżowych. Cefaleksyna jest oporna na działanie β-laktamazy bakterii Gram-(-) i β-laktamazy gronkowcowej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cefaleksyna

Sprawdź komentarze opinie o Cefaleksyna:

Gdzie kupić Cefaleksyna?

Szukasz gdzie można kupić Cefaleksyna?

Oto lista aptek i sklepów z Cefaleksyna:

Cena Cefaleksyna

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefaleksyna?

Forum Cefaleksyna

Lista pytań na forum o Cefaleksyna:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefaleksyna TZF działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *