Cedax działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cedax działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cedax działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cedax. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cedax bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cedax działanie i stosowanie

Cedax działanie i stosowanie:

Dwuwodzian ceftibutenu jest półsyntetycznym antybiotykiem z grupy cefalosporyn trzeciej generacji. Stosowany jest doustnie. Jego wzór chemiczny to: dwuwodzian (+)-(6R, 7R)-7-[(z)-2-(2-amino-4-tiazolilo)-4-karboksykrotanamido]-8-okso-5-tia-1-azabicyklo[4.2.0]okt-2-en-2 kwasu karboksylowego. Występuje zarówno w odmianie cis, jak i trans. Masa cząsteczkowa wynosi 446,43.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cedax działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cedax

Sprawdź komentarze opinie o Cedax:

Gdzie kupić Cedax?

Szukasz gdzie można kupić Cedax?

Oto lista aptek i sklepów z Cedax:

Cena Cedax

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cedax?

Forum Cedax

Lista pytań na forum o Cedax:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cedax działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *