Cazacombi przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cazacombi przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cazacombi przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cazacombi. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cazacombi bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cazacombi przeciwskazania

Cazacombi przeciwskazania:

Nadwrażliwość na cilazapryl lub inny inhibitor ACE, tiazydy lub inne leki z grupy sulfonamidów. Obrzęk naczynioruchowy związany z podawaniem inhibitorów ACE w wywiadzie. Bezmocz. Zwężenie ujścia aorty oraz drogi odpływu z lewej komory. Dzieci. Ciąża i okres karmienia piersią. Ostrożnie stosować u pacjentów z upośledzoną czynnością lub postępującą chorobą wątroby; obustronnym zwężeniem tętnic nerkowych lub tętnicy jedynej nerki; z niewydolnością nerek; ostrą zastoinową niewydolnością serca; u pacjentów dializowanych; leczonych dodatkowo innymi lekami hipotensyjnymi; w zaburzeniach elektrolitowych; w kolagenozach. Cilazapryl powinien być odstawiony przed rozpoczęciem odczulania jadem os lub pszczół, a w leczeniu alternatywnym nie wolno podawać β-adrenolitków.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cazacombi przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cazacombi

Sprawdź komentarze opinie o Cazacombi:

Gdzie kupić Cazacombi?

Szukasz gdzie można kupić Cazacombi?

Oto lista aptek i sklepów z Cazacombi:

Cena Cazacombi

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cazacombi?

Forum Cazacombi

Lista pytań na forum o Cazacombi:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cazacombi przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *