Catalet C skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Catalet C skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Catalet C skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Catalet. Pamiętaj również sprawdzić ceny Catalet bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Catalet C skutki uboczne

Catalet C skutki uboczne:

Odczyny miejscowe (wczesne do 20 minut po wstrzyknięciu; późne w dniu wstrzyknięcia lub w dniach następnych): świąd, rumień, rzadko obrzęk oraz podskórne, swędzące guzki (ziarniniaki) pojawiające się 2-3 tygodnie po iniekcji. Działania niepożądane ogólnonarządowe: pieczenie oczu, kichanie, kaszel, wyprysk atopowy; świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej, pokrzywka, obrzęk Quincke’go; bardzo rzadko wstrząs anafilaktyczny i ciężkie odczyny opóźnione (gorączka, pokrzywka).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Catalet C skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Catalet?

Szukasz gdzie można kupić Catalet?

Oto lista aptek i sklepów z Catalet:

Cena Catalet

Chcesz poznać szczegółowe ceny Catalet?

Forum Catalet

Lista pytań na forum o Catalet:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Catalet C skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *