Cataflam działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cataflam działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cataflam działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cataflam. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cataflam bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cataflam działanie i stosowanie

Cataflam działanie i stosowanie:

Lek zawiera sól potasową diklofenaku, która jest związkiem niesteroidowym o działaniu przeciwreumatycznym, przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Początek działania produktu leczniczego następuje szybko po podaniu leku, dlatego jest on szczególnie odpowiedni w leczeniu ostrych stanów bólowych i zapalnych. Mechanizm działania produktu leczniczego opiera się na zahamowaniu biosyntezy prostaglandyn, co zostało wykazane doświadczalnie. Prostaglandyny odgrywają zasadniczą rolę w patogenezie procesu zapalnego, bólu i gorączki. In vitro sól potasowa diklofenaku nie hamuje biosyntezy proteoglikanów w chrząstce w zakresie stężeń odpowiadających wartościom osiąganym w organizmie ludzkim.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cataflam działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cataflam?

Szukasz gdzie można kupić Cataflam?

Oto lista aptek i sklepów z Cataflam:

Cena Cataflam

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cataflam?

Forum Cataflam

Lista pytań na forum o Cataflam:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cataflam działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *