Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carvedilol-ratiopharm. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carvedilol-ratiopharm bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania

Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania:

Nadwrażliwość na karwedilol lub substancje pomocnicze preparatu. Niewydolność serca w klasie IV wg klasyfikacji NYHA, wymagająca stosowania dożylnych leków inotropowych. Przewlekła obturacyjna choroba płuc ze zwężeniem oskrzeli. Klinicznie istotne zaburzenia czynności wątroby. Astma oskrzelowa. Blok przedsionkowo-komorowy II i IIIo. Ciężka bradykardia (poniżej 50 uderzeń/min). Zespół chorego węzła zatokowego (z blokiem zatokowo-przedsionkowym włącznie). Wstrząs kardiogenny. Ciężkie niedociśnienie (skurczowe ciśnienie poniżej 85 mm Hg). Dławica Prinzmetala. Nieleczony guz chromochłonny. Kwasica metaboliczna. Ciężkie zaburzenia krążenia w tętnicach obwodowych. Jednoczesne stosowanie dożylne werapamilu lub diltiazemu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Carvedilol-ratiopharm

Sprawdź komentarze opinie o Carvedilol-ratiopharm:

Gdzie kupić Carvedilol-ratiopharm?

Szukasz gdzie można kupić Carvedilol-ratiopharm?

Oto lista aptek i sklepów z Carvedilol-ratiopharm:

Cena Carvedilol-ratiopharm

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carvedilol-ratiopharm?

Forum Carvedilol-ratiopharm

Lista pytań na forum o Carvedilol-ratiopharm:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carvedilol-ratiopharm przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *