Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carvedigamma. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carvedigamma bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie

Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie:

Nadciśnienie tętnicze samoistne: raz na dobę, maks. dawka pojedyncza 25 mg, maks. dawka dobowa 50 mg. Dorośli: zalecana dawka początkowa 12,5 mg/dobę przez pierwsze 2 dni, następnie 25 mg/dobę, można zwiększać w odstępach 2-tyg. Pacjenci >65 lat: 12,5 mg/dobę. Przewlekła stabilna choroba wieńcowa. Dorośli: zalecana dawka początkowa 12,5 mg 2x/dobę przez pierwsze 2 dni, następnie 25 mg 2x/dobę, można zwiększać w odstępach 2 tyg. Zalecana maks. dawka dobowa 100 mg, podawane w dawkach podzielonych (2x/dobę). Pacjenci >65 lat: zalecana dawka początkowa 12,5 mg 2x/dobę przez 2 dni, następnie 25 mg 2x/dobę, co jest zalecaną maks. dawką dobowa. Niewydolność serca. Początkowa dawka 3,125 mg 2x/dobę przez 2 tyg, można zwiększać w odstępach 2 tyg. do 6,25 mg 2x/dobę, potem 12,5 mg 2x/dobę, a następnie do 25 mg 2x/dobę. Zalecana dawka maks. 25 mg 2x/dobę u pacjentów o mc. 85 kg, z wyłączeniem pacjentów z ciężką niewydolnością serca; można zwiększać do 50 mg 2x/dobę. Jeśli leczenie karwedilolem przerwano na ponad 2 tyg., należy je ponownie rozpoczynać od 3,125 mg 2x/dobę i stopniowo zwiększać.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Carvedigamma

Sprawdź komentarze opinie o Carvedigamma:

Gdzie kupić Carvedigamma?

Szukasz gdzie można kupić Carvedigamma?

Oto lista aptek i sklepów z Carvedigamma:

Cena Carvedigamma

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carvedigamma?

Forum Carvedigamma

Lista pytań na forum o Carvedigamma:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carvedigamma 12,5 mg dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *