Cardiosan działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiosan działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiosan działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiosan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiosan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiosan działanie i stosowanie

Cardiosan działanie i stosowanie:

Produkt ziołowy wzbogacony witaminami i minerałami, opracowany z myślą o osobach, którym zależy na utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania serca oraz właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Suplement diety swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza specjalnie dobranej kompozycji składników, które wspomagają prawidłową pracę serca i układu krążenia, a także korzystnie wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Owoc kolendry – pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, dzięki czemu wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu naczyniowego i prawidłową pracę serca. Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 mg dziennie monakoliny K z produktów z fermentowanego czerwonego ryżu. Zalecane dzienne spożycie produktu odpowiada rekomendowanej ilości. Owoc głogu – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz korzystnie wpływa na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen. Resweratrol – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Tiamina (witamina B1) – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Magnez – korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witaminy: B6 i B12 – wspomagają prawidłową produkcję czerwonych krwinek. Ryboflawina – pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek we krwi oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, czyli ochronie komórek przed działaniem wolnych rodników.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiosan działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardiosan?

Szukasz gdzie można kupić Cardiosan?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiosan:

Cena Cardiosan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiosan?

Forum Cardiosan

Lista pytań na forum o Cardiosan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiosan działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *