Cardiopirin w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiopirin w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiopirin w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiopirin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiopirin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiopirin w ciąży

Cardiopirin w ciąży:

Nie należy przyjmować kwasu acetylosalicylowego w czasie ciąży, chyba że na wyraźne zalecenie lekarza, po dokładnym oszacowaniu ryzyka w stosunku do korzyści. Nie stosować w III trymestrze, gdyż może to powodować wady rozwojowe płodu i komplikacje w czasie porodu. W niewielkich ilościach lek przenika do mleka kobiet karmiących. W przypadku doraźnego stosowania nie jest konieczne przerywanie karmienia piersią. W przypadku długotrwałego stosowania dużych dawek karmienie piersią należy przerwać.

Ciąża – trymestr 1 – Kategoria C
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi.

Ciąża – trymestr 2 – Kategoria C
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi.

Ciąża – trymestr 3 – Kategoria D
Istnieją dowody na niekorzystne działanie leku na płód, ale w pewnych sytuacjach klinicznych potencjalne korzyści z jego zastosowania przewyższają ryzyko (np. w stanach zagrażających życiu lub chorobach, w których inne, bezpieczne leki nie mogą być zastosowane lub są nieskuteczne).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiopirin w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cardiopirin

Sprawdź komentarze opinie o Cardiopirin:

Gdzie kupić Cardiopirin?

Szukasz gdzie można kupić Cardiopirin?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiopirin:

Cena Cardiopirin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiopirin?

Forum Cardiopirin

Lista pytań na forum o Cardiopirin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiopirin w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *