Cardiopirin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiopirin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiopirin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiopirin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiopirin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiopirin skutki uboczne

Cardiopirin skutki uboczne:

Skurcz oskrzeli najbardziej prawdopodobny jest u pacjentów z astmą, uczuleniem i polipami nosa indukowanymi przez kwas acetylosalicylowy. Reakcje rzekomoanafilaktyczne, niedokrwistość (wskutek mikrokrwawień z przewodu pokarmowego), niedokrwistość hemolityczna (u pacjentów z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej), skórne reakcje alergiczne. Działania niepożądane żołądkowo-jelitowe: bóle brzucha, pieczenie lub niestrawność, nudności, wymioty. Rzadko krwawienia z przewodu pokarmowego (smoliste stolce) i owrzodzenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiopirin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cardiopirin

Sprawdź komentarze opinie o Cardiopirin:

Gdzie kupić Cardiopirin?

Szukasz gdzie można kupić Cardiopirin?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiopirin:

Cena Cardiopirin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiopirin?

Forum Cardiopirin

Lista pytań na forum o Cardiopirin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiopirin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *