Cardiomin B6 działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiomin B6 działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiomin B6 działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiomin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiomin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiomin B6 działanie i stosowanie

Cardiomin B6 działanie i stosowanie:

Preparat zawiera wapń, magnez i potas, które są wskazane. W zaburzeniach pracy serca. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia nadciśnienia i jego powikłań: zawału mięśnia sercowego, udaru, miażdżycy, skurcze mięśni, uczucie mrowienia w rękach i nogach. Dla osób zagrożonych nadmierną utratą wapnia, magnezu, potasu. Zapewnia suplementację trzema ważnymi dla organizmu składnikami mineralnymi: wapniem, magnezem i potasem. Wszystkie te pierwiastki są niezbędne dla prawidłowej pracy mięśnia sercowego. Badania naukowe dowodzą, że dieta o niskiej zawartości wapnia, magnezu i potasu predysponuje do wystąpienia nadciśnienia tętniczego. Dlatego bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniej podaży tych trzech składników. Dieta o wysokiej zawartości wapnia, magnezu i potasu jest rekomendowana przez Brytyjskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego w profilaktyce i niefarmakologicznym leczeniu nadciśnienia tętniczego. To jedyny preparat o takim składzie na polskim rynku, który kompleksowo chroni serce. Zawiera bardzo dużą dawkę jonów magnezu – 250 mg, dlatego preparat jest szczególnie wskazany Image Imagedla osób z niedoborami tego składnika mineralnego. Powszechnie wiadomo, że na taką sytuacje najbardziej narażone są osoby żyjące w stresie oraz pijące duże ilości kawy i herbaty. Należy szczególnie zadbać o zawartość magnezu, gdyż organizm bardzo szybko zaczyna odczuwać jego niedobory, co objawia się skurczami łydek, drganiem powiek, nadmierną nerwowością i niemiarową pracą serca.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiomin B6 działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardiomin?

Szukasz gdzie można kupić Cardiomin?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiomin:

Cena Cardiomin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiomin?

Forum Cardiomin

Lista pytań na forum o Cardiomin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiomin B6 działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *