Cardiol działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiol działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiol działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiol działanie i stosowanie

Cardiol działanie i stosowanie:

Preparat jest to kompozycja nalewek z ziela konwalii, korzenia kozłka, kwiatostanu głogu, wyciągu płynnego z orzeszków kola i kofeiny, tradycyjnie stosowana w łagodnej postaci niewydolności krążenia (I-II° wg NYHA), bez objawów zastoju krążenia i w osłabieniu mięśnia sercowego, tzw. „sercu starczym”. Preparat nieznacznie zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego oraz zmniejsza częstotliwość jego skurczów. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych i narządach wewnętrznych. Poprawia krążenie żylne, przeciwdziała zastojom żylnym. Działa też moczopędnie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiol działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cardiol

Sprawdź komentarze opinie o Cardiol:

Gdzie kupić Cardiol?

Szukasz gdzie można kupić Cardiol?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiol:

Cena Cardiol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiol?

Forum Cardiol

Lista pytań na forum o Cardiol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiol działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *