Cardiol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiol dawkowanie

Cardiol dawkowanie:

Dorosłym 20-40 kropli w kieliszku wody 2-3x/dobę po jedzeniu. Dawkę można zwiększyć do 30-60 kropli jednorazowo. Dzieci 10-14 lat: 2-3x/dobę 15-25 kropli po jedzeniu. Dzieci 3-10 lat: 2x/dobę 10-15 kropli po jedzeniu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Cardiol

Sprawdź komentarze opinie o Cardiol:

Gdzie kupić Cardiol?

Szukasz gdzie można kupić Cardiol?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiol:

Cena Cardiol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiol?

Forum Cardiol

Lista pytań na forum o Cardiol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *