Cardiamid skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiamid skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiamid skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiamid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiamid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiamid skutki uboczne

Cardiamid skutki uboczne:

Zaburzenia serca: (nieznana) przyspieszenie czynności serca, zaburzenia rytmu serca, wzrost ciśnienia tętniczego krwi. Zaburzenia układu nerwowego: (nieznana) drgawki, rzadko o charakterze toniczno-klonicznym, pobudzenie psychoruchowe. Zaburzenia żołądka i jelit: (nieznana) nudności, wymioty. Zaburzenia skory i tkanki podskórnej: (nieznana) wzmożoną potliwość. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (nieznana) drżenie mięśniowe, sztywność mięśni. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (nieznana) uczucie gorąca, zwiększenie temperatury ciała. Zaburzenia układu immunologicznego: (nieznana) świąd skóry, zwłaszcza nosa, kaszel, kichanie, zaczerwienienie skóry. Zaburzenia psychiczne: (nieznana) niepokój.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiamid skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardiamid?

Szukasz gdzie można kupić Cardiamid?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiamid:

Cena Cardiamid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiamid?

Forum Cardiamid

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiamid skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *