Cardiamid dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardiamid dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardiamid dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardiamid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardiamid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardiamid dawkowanie

Cardiamid dawkowanie:

Dorośli: zwykle 20-40 kropli 3x/dobę. Dzieci i młodzież: produkt leczniczy jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Młodzież w wieku 12-18 lat: 20-40 kropli jednorazowo, raz/dobę. Maks. dawka dobowa wynosi 1,5 g niketamidu (około 120 kropli).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardiamid dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardiamid?

Szukasz gdzie można kupić Cardiamid?

Oto lista aptek i sklepów z Cardiamid:

Cena Cardiamid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardiamid?

Forum Cardiamid

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardiamid dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *