Carbo Activ Aflofarm dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carbo Activ Aflofarm dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carbo Activ Aflofarm dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carbo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carbo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carbo Activ Aflofarm dawkowanie

Carbo Activ Aflofarm dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat. W lżejszych zatruciach pokarmowych z objawami wzdęć lub nadmiernej fermentacji jelitowej: przyjmuje się 4-6 kaps. kilka razy dziennie, aż do ustąpienia objawów. W cięższych przypadkach biegunki: zawartość 15-30 kaps. wsypać do niewielkiej ilości wody i przyjmować w postaci zawiesiny co 1 h do ustąpienia objawów (3-4 razy). W przypadku zatruć chemicznych i w zatruciach lekami: przyjąć niezwłocznie 10 kaps. popijając wodą, a następnie powtórzyć tę dawkę kilkakrotnie. Natychmiast zawiadomić lekarza, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. W cięższych zatruciach: podaje się jednorazowo 4-10 g w postaci zawiesiny w wodzie. Zawiesinę można podawać sondą żołądkową podczas płukania żołądka. Dzieci powyżej 1 roku życia. W przypadku zatruć lekami lub substancjami chemicznymi podaje się zwykle jednorazowo 10-20 kaps. Dzieci poniżej 6. roku życia. Zawartość kaps. wsypać do niewielkiej ilości wody i podać w postaci zawiesiny.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carbo Activ Aflofarm dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Carbo?

Szukasz gdzie można kupić Carbo?

Oto lista aptek i sklepów z Carbo:

Cena Carbo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carbo?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carbo Activ Aflofarm dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *