Carbaglu skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Carbaglu skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Carbaglu skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Carbaglu. Pamiętaj również sprawdzić ceny Carbaglu bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Carbaglu skutki uboczne

Carbaglu skutki uboczne:

Działania niepożądane w niedoborze syntazy N-acetyloglutaminianowej. Badania diagnostyczne: (niezbyt często) zwiększenie aktywności aminotransferaz. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (często) zwiększenie potliwości. Działania niepożądane w kwasicy organicznej. Zaburzenia serca: (niezbyt często) bradykardia. Zaburzenia żołądka i jelit: (niezbyt często) biegunka, wymioty. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (niezbyt często) gorączka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Carbaglu skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Carbaglu?

Szukasz gdzie można kupić Carbaglu?

Oto lista aptek i sklepów z Carbaglu:

Cena Carbaglu

Chcesz poznać szczegółowe ceny Carbaglu?

Forum Carbaglu

Lista pytań na forum o Carbaglu:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Carbaglu skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *