Capsigel N działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Capsigel N działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Capsigel N działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Capsigel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Capsigel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Capsigel N działanie i stosowanie

Capsigel N działanie i stosowanie:

Kapsaicyna, stosowane zewnętrznie, wywiera silne działanie na skórę, wywołując jej przekrwienie i zaczerwienienie na skutek rozszerzenia naczyń krwionośnych. Dodatek kwasu salicylowego i kamfory oraz olejków eterycznych wywołuje następujące działanie lecznicze: miejscowe znieczulenie, uczucie rozgrzania, uśmierzenie bólów, ustąpienie obrzęków i stanów zapalnych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Capsigel N działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Capsigel?

Szukasz gdzie można kupić Capsigel?

Oto lista aptek i sklepów z Capsigel:

Cena Capsigel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Capsigel?

Forum Capsigel

Lista pytań na forum o Capsigel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Capsigel N działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *