Canespor dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Canespor dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Canespor dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Canespor. Pamiętaj również sprawdzić ceny Canespor bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Canespor dawkowanie

Canespor dawkowanie:

Stosuje się na skórę raz/dobę, najlepiej wieczorem, przed położeniem się do łóżka. Na zmienione chorobowo okolice skóry należy nanieść cienką warstwę kremu i wetrzeć. W celu uzyskania trwałych efektów leczenia zaleca się stosowanie preparatu przez: grzybica stóp, grzybica między palcami stóp 3 tyg.; grzybica tułowia, grzybica rąk i w fałdach skórnych 2-3 tyg.; łupież pstry, łupież rumieniowy 2 tyg.; powierzchniowe kandydozy skórne 2-4 tyg. Do pokrycia powierzchni skóry wielkości dłoni wystarczy niewielka ilość kremu. Brak jest dostatecznych badań, dotyczących stosowania preparatu u dzieci. Na podstawie przeglądu danych klinicznych nie wykazano możliwości wystąpienia szkodliwego działania po zastosowaniu preparatu u dzieci. Mimo to, u młodszych dzieci, bifonazol powinien być stosowany wyłącznie pod kontrolą lekarza.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Canespor dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Canespor?

Szukasz gdzie można kupić Canespor?

Oto lista aptek i sklepów z Canespor:

Cena Canespor

Chcesz poznać szczegółowe ceny Canespor?

Forum Canespor

Lista pytań na forum o Canespor:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Canespor dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *