Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Candesartan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Candesartan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania

Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą, lub na pochodne sulfonamidu. Hydrochlorotiazyd jest pochodną sulfonamidu. II i III trymestr ciąży. Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny 2 powierzchni ciała). Ciężka niewydolność wątroby i/lub cholestaza. Oporna na leczenie hipokaliemia lub hiperkalcemia. Dna moczanowa.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Candesartan?

Szukasz gdzie można kupić Candesartan?

Oto lista aptek i sklepów z Candesartan:

Cena Candesartan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Candesartan?

Forum Candesartan

Lista pytań na forum o Candesartan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Candesartan + HCT Genoptim przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *